do kasy Suma brutto: 0,00 zł
O firmie

Producent szafek szkolnych - Locobox z Katowic

Witaj na stronie szafkiszkolne.pl - sklepu producenta szafek szkolnych

Jeżeli szukasz szafek szkolnych i wyposażenia dodatkowego do szatni, jesteś we właściwym miejscu.
Jesteśmy producentem mebli metalowych. Kupując bezpośrednio u producenta otrzymujesz gwarancję dobrej ceny oraz dobrej jakości szafek metalowych.

Możliwości szafkiszkolne.pl:

Zakup przez sklep internetowy
Twoje zamówienie trafi do naszego Specjalisty ds. Sprzedaży, który przyjmie je do realizacji i skontaktuje się z Tobą w razie konieczności ustalenia szczegółów, przygotuje potwierdzenie zamówienia, ewentualnie fakturę pro forma jeżeli będzie taka potrzeba, może również udzielić rabatu.

Wycena niestandardowych projektów
W portfolio naszych realizacji znajduje się wiele projektów niestandardowych. Jeśli potrzebujesz indywidualnych rozwiązań, skontaktuj się z nami i przygotujemy wycenę.

Telefoniczne i e-mailowe doradztwo w zakupach
Od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 możesz do nas zadzwonić lub otrzymać odpowiedź na maila. Do Twojej dyspozycji są nasi fachowo przeszkoleni Specjaliści, którzy pomogą w doborze asortymentu.

Możliwość negocjacji ceny
Możesz wysłać do nas zapytanie o cenę by otrzymać indywidualną kalkulację zakupów. Naszych Klientów bardzo chętnie honorujemy atrakcyjnymi rabatami.

Asortyment szerszy niż tylko prezentowany na stronie
Jeżeli potrzebujesz szerszej oferty, chcesz wyposażyć kompleksowo całą placówkę, zadzwoń lub wyślij zapytanie. Nasza oferta to również szeroki asortyment dodatkowy, stanowiący wyposażenie obiektów użyteczności publicznej.

Wiedza i pomysły
Nasi Specjaliści dysponują wiedzą i doświadczeniem, które z powodzeniem wykorzystują przy wsparciu w doborze wyposażenia i tworzeniu aranżacji szatni. Jeżeli brak Ci inspiracji lub wiedzy z zakresu wymaganych parametrów mebli, gwarantujemy fachową pomoc.

​Wszystkie meble z naszej oferty są produkowane w Polsce, w zakładzie w Bielsku-Białej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl